Warning: A non-numeric value encountered in /home/curexco/ftp/instalator/wordpress/whatmarydoes/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5837

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/curexco/ftp/instalator/wordpress/whatmarydoes/wp-includes/post-template.php on line 284

Hej kochani! Piszę ten krótki post, żeby powiedzieć Wam co teraz porabiam i żeby zapytać się co u Was! Wróciłam już znad morza i aktualnie siedzę w domu w Warszawie i spotykam się ze znajomymi i przyjaciółmi. Już w przyszły weekend lecę do Portugalii, na dwa tygodnie! Nie mogę się doczekać, ponieważ jeszcze nigdy tam nie byłam! Na moim blogu i na instagramie na pewno znajdziecie mnóstwo postów z tego wyjazdu! A co u Was słychać? Gdzie wyjeżdżacie w te wakacje? Dajcie znać w komentarzach! Wklejam kilka zdjęć zrobionych przedwczoraj:)


To już wszystko, co chciałam Wam przekazać! Odwiedzajcie moje media społecznościowe, ponieważ tam możecie śledzić na bieżąco, co robię! 
UWAGA!!! Komentując jakikolwiek post kliknijcie przycisk (obok przycisku „prześlij komentarz”) „Powiadom mnie o nowych wpisach przez email” i wtedy nie ominie Was żaden kolejny wpis na tym blogu i nie będziecie musieli ciągle sprawdzać czy coś dodałam, czy nie!

Moje social media: instagram – maniagawronska, snap gadany – whatmarydoess, strona na facebooku – whatmarydoess i facebook – Mary Gawrońska.